Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x8 system FC-PC

Producent: Global Invacom
Cena: 542,00 zł 127,53 € 542.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 0827
ilość szt.

Zapytaj o ten produkt


Formularz kontaktowy

Splitter optyczny Opto-Spt8 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchodzącego w skład zestawu. Sygnał dzielony jest na cztery tory optyczne. Splitter może również być stosowany w dowolnych aplikacjach PON.

Dane techniczne:

  • Ilość wyjść:    8
  • Typ złącza:     FC/PC
  • Tłumienie wtrąceniowe(1310nm, 1550nm):     10,1 dB
  • C/R (typowe):     25%
  • Wymiary:     151x115x20 mm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium