Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x3 system FC-PC

Producent: Global Invacom
Cena: 179,00 zł 42,12 € 179.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 0825
ilość szt.

Zapytaj o ten produkt


Formularz kontaktowy

Splitter optyczny Opto-Spt3 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchodzącego w skład zestawu. Sygnał dzielony jest na trzy tory optyczne. Splitter może również być stosowany w dowolnych aplikacjach PON

Dane techniczne:

  • Ilość wyjść     3
  • Typ złącza     FC/PC
  • Tłumienie wtrąceniowe (1310nm, 1550nm)     5,5 dB
  • C/R (typowe)     33,3%
  • Wymiary     151x115x20 mm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium