Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x2 system FC-PC

Producent: Global Invacom
Cena: 115,00 zł 27,06 € 115.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 0823
ilość szt.

Zapytaj o ten produkt


Formularz kontaktowy

Splitter optyczny Opto-Spt2 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera lub nadajnika optycznego wchodzącego w skład zestawu. Sygnał światłowodowy dzielony jest na dwa tory optyczne. Splitter może również być stosowany w dowolnych aplikacjach PON.

Dane techniczne:

  • Ilość wyjść     2
  • Typ złącza     FC/PC
  • Tłumienie wtrąceniowe (1310nm, 1550nm)     4,0 dB
  • C/R (typowe)     50%
  • Wymiary     151x115x20 mm


Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium