Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Produkt dnia
Miernik sygnału Deviser S-30
Miernik sygnału Deviser S-30
699,00 zł 699,00 zł
szt.
Promocje
Inwerter Senergy 3 kW - 1 fazowy
Inwerter Senergy 3 kW - 1 fazowy
2 299,00 zł 2 299,00 zł
2 435,00 zł 2 435,00 zł
szt.
Panel fotowoltaiczny Canadian Solar 325Wp
Panel fotowoltaiczny Canadian Solar 325Wp
529,00 zł 529,00 zł
569,00 zł 569,00 zł
szt.
Kabel antenowy RG6 TRISHIELD LSZH ( karton 250m ) - Biały
Kabel antenowy RG6 TRISHIELD LSZH ( karton 250m ) - Biały
269,00 zł 269,00 zł
290,00 zł 290,00 zł
karton250m
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-600 W
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-600 W
149,00 zł 149,00 zł
492,00 zł 492,00 zł
szt.
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-300 W
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-300 W
99,00 zł 99,00 zł
392,00 zł 392,00 zł
szt.
Receiver Golden Interstar Alpha X
Receiver Golden Interstar Alpha X
149,00 zł 149,00 zł
249,00 zł 249,00 zł
szt.
Amplifier Johansson Multiband 7773 (wzmacniacz budynkowy)
Amplifier Johansson Multiband 7773 (wzmacniacz budynkowy)
199,00 zł 199,00 zł
298,00 zł 298,00 zł
szt.
Wzmacniacz - Sumator Johansson 7415L- 3 Wejścia
Wzmacniacz - Sumator Johansson 7415L- 3 Wejścia
59,00 zł 59,00 zł
77,50 zł 77,50 zł
szt.
Wzmacniacz Johansson Super Profiler 6510A
Wzmacniacz Johansson Super Profiler 6510A
69,00 zł 69,00 zł
122,00 zł 122,00 zł
szt.
Przemiennik kanałowy UHF Johansson 6520
Przemiennik kanałowy UHF Johansson 6520
450,00 zł 450,00 zł
1 915,79 zł 1 915,79 zł
szt.
Antena DVB-T 24LX45L Lx Line K21-69 Emme Esse
Antena DVB-T 24LX45L Lx Line K21-69 Emme Esse
57,00 zł 57,00 zł
67,50 zł 67,50 zł
szt.
Wzmacniacz Emme Esse 82462AG we. VHF/UHF 30 dB
Wzmacniacz Emme Esse 82462AG we. VHF/UHF 30 dB
149,00 zł 149,00 zł
249,90 zł 249,90 zł
szt.

Optyczne komponenty

Akcesoria optyczne

Akcesoria optyczne najczęściej są wykorzystywane w technologii opierającej się na światłowodach. Systemy te zapewniają zazwyczaj bezproblemową transmisję sygnałów na dużych odległościach i bez utraty wysokiej jakości.

Konwerter optyczny

Konwerter optyczny powstał z myślą o odbiorze sygnału satelitarnego i przesłaniu go dalej poprzez strumień światła. Sygnał odebrany przez urządzenie pod postacią światła zamieniany jest następnie na sygnał w postaci sygnału elektrycznego. Instalacje w wykorzystaniem konwertera wykonywane są zazwyczaj w sieciach satelitarnych z większą ilością oddalonych od siebie elementów, do których nie mogą prowadzić kable koncentryczne, gdyż zasięg konwertera może wynosić nawet 1 km.

Transmiter optyczny

Transmiter optyczny służy z kolei do odwrotnej zamiany sygnału elektrycznego w sygnał optyczny. Dzięki niemu można budować instalacje satelitarne, naziemne i radiowe. Transmiter pozwala rozdzielić sygnał telewizyjny na kilka odbiorników. Przy połączeniach typu punkt-punkt może rozszerzyć zasięg transmisji nawet do 40 km.

Splitter optyczny

Splitter pozwala na rozdzielenie sygnału światłowodowego płynącego z jednego źródła na kilka torów. Splittery zazwyczaj instalowane są w sieciach telewizji satelitarnej, a także telekomunikacji. Rozdzielony strumień, wysyłany jest dzięki niemu do wszystkich odbiorników w jednakowej postaci, z czego to właściwości odbiornika zdecydują, który sygnał będzie odtwarzany.

Kabel optyczny

Kabel optyczny pozwala osiągnąć maksimum korzyści, szczególnie przy transmisji audio. Umożliwia emisję dźwięku 5.1 i 7.1, a także PCM, nie jest jednak w stanie zastąpić kabli HDMI.

Konwerter LNB optyczny Fibre MDU Konwerter LNB optyczny Fibre MDU
Konwerter uniwersalny z wyjściem optycznym firmy Invacom
Producent: Global Invacom
Cena: 644,00 zł 153,94 €
szt.
zobacz więcej
Transmiter optyczny Fibre IRS ODU32 KIT Transmiter optyczny Fibre IRS ODU32 KIT
Urządzenie konwertujące sygnał elektryczny IF TV-SAT na sygnał...
Producent: Global Invacom
Cena: 1 542,60 zł 368,74 €
szt.
zobacz więcej
Konwerter optyczno - elektryczny FibSZ-Quattro III Konwerter optyczno - elektryczny FibSZ-Quattro III
Konwertuje sygnał optyczny z urządzenia FibSZ-ODU32 i z konw....
Producent: Global Invacom
Cena: 479,00 zł 114,50 €
szt.
zobacz więcej
Konwerter optyczno - elektryczny FibSZ-Quad Konwerter optyczno - elektryczny FibSZ-Quad
Konwertuje sygnał optyczny z urządzenia FibSZ-ODU32 i z konw....
Producent: Global Invacom
Cena: 563,00 zł 134,58 €
szt.
zobacz więcej
Transmiter optyczny 80621 T Emme Esse Transmiter optyczny 80621 T Emme Esse
Konwertuje sygnał elektryczny IF na sygnał optyczny  
Producent: Emme Esse
Cena: 859,00 zł 205,34 €
Konwerter optyczno - elektryczny 80621 R Emme Esse Konwerter optyczno - elektryczny 80621 R Emme Esse
Konwertuje sygnał optyczny z transmitera 80621 T na sygnał IF....
Producent: Emme Esse
Cena: 777,00 zł 185,73 €
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x2  system FC-PC Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x2 system FC-PC
Splitter optyczny Opto-Spt2 BOX 2 wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Global Invacom
Cena: 115,00 zł 27,49 €
szt.
zobacz więcej
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x3  system FC-PC Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x3 system FC-PC
Splitter optyczny Opto-Spt3 BOX 3 wyjściowy, gniazda FC/PC  
Producent: Global Invacom
Cena: 179,00 zł 42,79 €
szt.
zobacz więcej
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x4  system FC-PC Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x4 system FC-PC
Splitter optyczny Opto-Spt4 BOX 4 wyjściowy, gniazda FC/PC  
Producent: Global Invacom
Cena: 264,00 zł 63,11 €
szt.
zobacz więcej
Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x8  system FC-PC Rozgałęźnik / Splitter optyczny 1x8 system FC-PC
Splitter optyczny Opto-Spt8 BOX 4 wyjściowy, gniazda FC/PC  
Producent: Global Invacom
Cena: 542,00 zł 129,56 €
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny simplex  FC-PC / FC-PC Kabel optyczny simplex FC-PC / FC-PC
Dostępne długości 1,3,5,10,15,20,25,50,100 mb.
Cena: 38,61 zł 9,23 €
zobacz więcej
Konwerter światłowodowy SM 1310nm 10/100 SC 20km Konwerter światłowodowy SM 1310nm 10/100 SC 20km
Transmisja sygnału Fast Ethernet w szerokopasmowych sieciach...
Cena: 120,00 zł 28,68 €
szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MiniFlex 2 włókna Kabel światłowodowy MiniFlex 2 włókna
Kabel światłowodowy MiniFlex: 2 włókna, odporny na...
Producent: PPC
Cena: 2,15 zł 0,51 €
mb.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MiniFlex 4 włókna Kabel światłowodowy MiniFlex 4 włókna
Kabel światłowodowy MiniFlex: 4 włókna, odporny na zgniatanie.
Producent: PPC
Cena: 3,05 zł 0,73 €
mb.
zobacz więcej
Konwerter optyczno - elektryczny 80619R Emme Esse Konwerter optyczno - elektryczny 80619R Emme Esse
Urządzenie konwertujące sygnał optyczny z transmitera 80619 T...
Producent: Emme Esse
Cena: 113,87 zł 27,22 €
Transmiter optyczny 80619T Emme Esse Transmiter optyczny 80619T Emme Esse
Urządzenie konwertujące sygnał elektryczny IF na sygnał...
Producent: Emme Esse
Cena: 1 039,00 zł 248,36 €
szt.
zobacz więcej
Tłumik optyczny FC/PC 10dBm Tłumik optyczny FC/PC 10dBm
TFA 010 tłumik optyczny FC/PC 10 dBm
Producent: Triax
Cena: 46,49 zł 11,11 €
szt.
zobacz więcej
Tłumik optyczny FC/PC 5dBm Tłumik optyczny FC/PC 5dBm
TFA 005 tłumik optyczny FC/PC 5 dBm
Producent: Triax
Cena: 46,49 zł 11,11 €
Adapter SM SC/APC simplex Adapter SM SC/APC simplex
Cena: 1,61 zł 0,38 €
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium