Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Produkt dnia
Inwerter SMA STP8.0-3SE-40  Sunny Tripower Smart Energy
Inwerter SMA STP8.0-3SE-40 Sunny Tripower Smart Energy
14 900,00 zł 14 900,00 zł
szt.
Promocje
Ładowarka naścienna EV, typ 2, 3P, 32A
Ładowarka naścienna EV, typ 2, 3P, 32A
3 399,00 zł 3 399,00 zł
3 689,00 zł 3 689,00 zł
szt.
Pompa ciepła BOSCH, CS7000i AW 7 ORE-S B
Pompa ciepła BOSCH, CS7000i AW 7 ORE-S B
27 500,00 zł 27 500,00 zł
29 320,00 zł 29 320,00 zł
szt.
Gniazdo Abo. RTV FD 2-18 , przelotowe 18 dB
Gniazdo Abo. RTV FD 2-18 , przelotowe 18 dB
9,90 zł 9,90 zł
21,00 zł 21,00 zł
szt.
Kabel optyczny duplex FC-PC / FC-PC - 60 mb.
Kabel optyczny duplex FC-PC / FC-PC - 60 mb.
99,00 zł 99,00 zł
195,29 zł 195,29 zł
szt.
Multiswitch Unicable 2/1 , 9738 Johansson
Multiswitch Unicable 2/1 , 9738 Johansson
199,00 zł 199,00 zł
299,00 zł 299,00 zł
szt.
Drzwiczki Rewizyjne DR-1 (500X500)
Drzwiczki Rewizyjne DR-1 (500X500)
49,00 zł 49,00 zł
99,00 zł 99,00 zł
szt.
Czujka gazu  RC-410
Czujka gazu RC-410
59,00 zł 59,00 zł
84,87 zł 84,87 zł
szt.
Antena satelitarna Laminas 180cm AS-1800 AE
Antena satelitarna Laminas 180cm AS-1800 AE
2 499,00 zł 2 499,00 zł
3 199,00 zł 3 199,00 zł
szt.
Ładowarka naścienna EV, typ 2, 3P, 16A
Ładowarka naścienna EV, typ 2, 3P, 16A
2 550,00 zł 2 550,00 zł
3 413,00 zł 3 413,00 zł
szt.
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-600 W
Solarny Kontroler Ładowania SCC-MPPT-600 W
199,00 zł 199,00 zł
492,00 zł 492,00 zł
szt.
Zestaw do bram 2-skrzydłowych Tousek Turn 10
Zestaw do bram 2-skrzydłowych Tousek Turn 10
1 599,00 zł 1 599,00 zł
1 949,00 zł 1 949,00 zł
Zestaw do bram 2-skrzydłowych Tousek SWING X3 HD
Zestaw do bram 2-skrzydłowych Tousek SWING X3 HD
2 499,00 zł 2 499,00 zł
2 685,00 zł 2 685,00 zł
szt.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Optical solution - Johansson

Firma Johansson oferuje zupełnie nowe podejście do dystrybucji sygnałów telewizyjnych za pomocą sieci światłowodowej .

Optical Headend 4001 Optical Headend 4001
Optyczna stacja czołowa terrestrial -> sygnał optyczny 
Producent: Johansson
Cena: 2 013,50 zł 473,76 €
szt.
zobacz więcej
Optical Headend 4002 Optical Headend 4002
Optyczna stacja czołowa V + H + Terrestral -> sygnał optyczny
Producent: Johansson
Cena: 2 337,00 zł 549,88 €
szt.
zobacz więcej
Optical Headend 4003 Optical Headend 4003
Optyczna stacja czołowa V + H + Terrestral -> sygnał optyczny
Producent: Johansson
Cena: 2 732,00 zł 642,82 €
szt.
zobacz więcej
Optical single receiver 4011 Optical single receiver 4011
Odbiornik optyczny - długość fali 1550 nm
Producent: Johansson
Cena: 386,00 zł 90,82 €
szt.
zobacz więcej
Optical dual receiver 4012 Optical dual receiver 4012
Odbiornik optyczny - długość fali 1310 + 1330 nm
Producent: Johansson
Cena: 420,00 zł 98,82 €
szt.
zobacz więcej
Optical triple receiver 4013 Optical triple receiver 4013
Odbiornik optyczny - długość fali 1310 + 1330 + 1550 nm
Producent: Johansson
Cena: 585,50 zł 137,76 €
szt.
zobacz więcej
Fibertwist Sat Fibertwist Sat
Odbiornik optyczny - długość fali 1310 + 1330 nm
Producent: Johansson
Cena: 928,00 zł 218,35 €
szt.
zobacz więcej
Optical DCSS FTU Optical DCSS FTU
Odbiornik optyczny - długość fali 1310 + 1330 nm
Producent: Johansson
Cena: 650,00 zł 152,94 €
szt.
zobacz więcej
DSCR/Legacy Twin FTU 4031 DSCR/Legacy Twin FTU 4031
Odbiornik optyczny - długość fali 1310 + 1330 + 1550 nm
Producent: Johansson
Cena: 755,50 zł 177,76 €
szt.
zobacz więcej
DSCR/Legacy Quad_ Quattro FTU 4032 DSCR/Legacy Quad_ Quattro FTU 4032
Producent: Johansson
Cena: 923,50 zł 217,29 €
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium